KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15763008
nr 1576 3008
Färgetsning
Signerad, numrerad 10/195. Bildmått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:08:51
100 kr
150 kr
200 kr